مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ظروف جار

ظروف جار از جمله ظرف های مخصوص بسته بندی می باشند که بیشتر در کارخانجات مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. این ظروف در جنس های مختلف و ابعاد و اوزان متفاوت در بازار خرید و فروش می شوند. فروش ظروف جار در بازار توسط نمایندگی های فروش و دیگر فروشگاه های این محصول بدست خریداران می رسد. همچنین این مراکز فروش نیز اغلب این محصول را تیراژ بالا به فروش می رسانند. منظور از ظروف جار چیست؟ منظور از آن ظروفی هستند که به صورت لیوانی شکل در ابعاد مختلف و درب دار می باشند و مواد غذایی تولید شده در کارخانجات در آن ها ریخته شده و درب آن ها بسته و پلمپ می شوند. ظروف جار شیشه ای و پلاستیکی هستند که اغلب بدون رنگ و شفاف می باشند.

پلاستیک uv گلخانه

سفارش تولید پلاستیک در بازار ایران یکی از بهترین شرایط موجود می باشد. این کار می تواند به سادگی مشتریان بسیار زیادی را برای خرید و فروش به همراه داشته باشد. سفارش تولید انواع پلاستیک های مخصوص یکی از بخش های بسیار مهم می باشد. این کار می تواند بازار های وسیعی از خرید و فروش این محصولات را به سادگی پاسخ دهد. به همین منظور بزرگترین و معتبر ترین شرکت های تولید و عرضه انواع پلاستیک های سفارشی در ایران، نمونه های خوبی از این محصولات را با قیمت های ویژه ای در اختیار مشتریان قرار خواهند داد. تولید کننده های پلاستیک سفارشی در ایران به دنبال گسترش بازار های فروش و همچنین عرضه این محصولات در بازار های صادراتی می باشند.

سبد میوه

تولید سبد میوه به دلیل اینکه بسیار کاربردی و مهم است به وفور صورت می گیرد، این سبدهای میوه در حال حاضر به کمک متریال های مختلف، مانند چوب، پلاستیک و کارتن ساخته می شوند و همچنین با طرح های سفارشی به فروش می روند، از این رو می توان این محصولات را بسته به نظر خود سفارش داد و خریداری کرد و سپس استفاده کرد. ایران یکی از کشورهایی است که باغ های زیادی در آن وجود دارند که سالانه میوه های زیادی به بار می آورند. از این رو حجم زیادی از این میوه ها به بازارهای داخلی و حجم زیاد دیگری نیز به بازارهای خارجی صادر می شوند. از این رو برای جابه جایی آن ها نیاز به سفارش سبد میوه توسط تولیدکنندگان و یا عرضه کنندگان این محصولات است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
محصولات پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

بازرگانی پالیز پلاستیک فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش محصولات پت و پلی اتیلن از جمله انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی، به صورت عمده و مستقیم از کارخانه جهت استفاده در داخل کشور و صادرات به کشورهای همسایه عرضه می نماید.

مدیر بازرگانی پالیز پلاستیک

محمد عسکری