بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز فروش انواع گالن ۲۰ لیتری

فروش انواع گالن

فروش انواع گالن در سایزهای ۴ لیتری، ۵ لیتری ، ۲۰ لیتری و .. از طریق مراکز خرید و فروش اینترنتی با بهترین شرایط برای مشتریان انجام می شود.

مشخصات گالن های پلاستیکی

گالن های پلاستیکی در واقع محصولاتی هستند که در شکل های مختلف و در ظرفیت های متفاوت مورد استفاده در صنایع بسته بندی قرار می گیرند.

فروش انواع گالن

انواع گالن پلاستیکی موجود در بازار

گالن های پلاستیکی در مرغوب ترین جنس ها در بازارهای تجاری موجود هستند. این محصولات دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که در بازارهای تجاری بیشتر با نام گالن های کتابی ، بشکه ای، دبه ای و… شناخته شده و مورد خرید و فروش واقع می شوند.
یک نمونه از دسته بندی گالن های پلاستیکی در زمینه سایز بندی این محصولات است که می‌توان آن ها را در اندازه های زیر دسته بندی کرد:

  • گالن های ۱ لیتری
  • گالن های ۲ لیتری
  • گالن های ۴ لیتری
  • گالن‌های ۵ لیتری
  • گالن های ۱۰ لیتری
  • گالن های ۲۰ لیتری
  • گالن های ۵۰ لیتری
  • و…

بیشتر خریداران انواع گالن پلاستیکی صنایع تولید کننده محصولات مختلف هستند که برای بسته بندی کردن محصولات تولیدی خود از این گالن ها استفاده می کنند.

فروش انواع گالن

فروش انواع گالن پلاستیکی

گالن های پلاستیکی در زمینه بسته بندی کردن محصولات غذایی و همچنین محصولات دارویی و شیمیایی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. از این رو بازار فروش انواع گالن پلاستیکی در بین این صنایع می‌تواند بسیار پررونق و پر فروش باشد.
جنس گالن های تولید شده در برندهای مختلف می‌تواند تعیین کننده نوع کاربرد این محصولات در صنایع متفاوت باشد. ولی به طور کلی می‌توان گفت از گالن های پلاستیکی برای بسته بندی، حمل و نقل و نگهداری مایعات استفاده می شود.
فروش انواع گالن پلاستیکی در اندازه ها و شکل های مختلف از طریق فروشگاه های معتبر و سایت های فروش اینترنتی انجام می پذیرد. خریداران می توانند با مراجعه به فروشگاه های عرضه این محصولات که در قالب روش‌های حضوری و یا در قالب روش های اینترنتی در حالت فعالیت هستند، محصولات متنوع را مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند. مراکز زیادی در کشور هستند که در زمینه ی فروش محصولات پت و پلی اتیلن از جمله فروش ویژه سبد میوه در شیراز فعالیت می کنند.

فروش انواع گالن

قیمت انواع گالن پلاستیکی موجود در بازار

گالن های پلاستیکی در فروشگاه های مختلف می توانند با قیمت های متفاوتی به مشتریان ارائه گردند. به عبارت دیگر این گونه بازگو کنیم گالن های پلاستیکی موجود در فروشگاه های مختلف بسته به نحوه خرید و فروش و همچنین بسته به حجم خرید مشتری می تواند دارای قیمت های متفاوتی باشد.
و مشتریانی که قصد خرید عمده این محصولات را دارند، پیشنهاد می کنیم که این محصولات را از طریق روش‌های اینترنتی تهیه کنند تا بتوانند محصولی با قیمت های بسیار مناسب در دسترس داشته باشند.
شایان ذکر است که بگویم انواع گالن های پلاستیکی می‌توانند با توجه به سایز و جنس مواد اولیه دارای قیمت های فروش متغیری باشند. برند های تولید کننده این محصولات نیز بر روی قیمت گذاری آن ها تاثیر دارند.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.