بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش کلی سبد میوه کیلویی

از سبدهای پلاستیکی مختلف میوه برای بسته بندی آسان، برای جلوگیری از فساد و له شدن میوه ها استفاده می شود. انواع سبد میوه تولید شده و موجود در بازار دارای سایزهای متفاوتی بوده و پر مصرف ترین آن از 4 تا 18 کیلوگرم وزن دارد. این سبدها در رنگ های متنوع هستند و نسبت رنگ های شفاف و سفید بیشتر است. از این رو واحد تولید ما با فروش کلی سبد میوه کیلویی توانسته اند فروش خوبی را تجربه کنند.

فروش کلی سبد میوه کیلویی

مشخصات انواع سبد میوه پلاستیکی

مشخصات انواع سبد میوه پلاستیکی امروزه سبدهای پلاستیکی میوه برای حمل میوه طراحی و ساخته می شوند. در برخی موارد، میوه ها باید از نقطه شروع به مقصد منتقل شوند. شاید از یک اقلیم به یک محیط کاملا مخالف. بنابراین باید استانداردهای کیفی سخت گیرانه تری رعایت شود. باغبانان سبدهای با کیفیت زیادی را با قیمت عمده سبدهای میوه پلاستیکی ارائه می دهند. میوه های جمع آوری شده در زمان برداشت با دقت در سبدها قرار می گیرند.

بنابراین حمل و نقل و نگهداری در یخچال تاثیر منفی بر کیفیت محصولات آنها ندارد. عمر سبدها با فروخته شدن میوه ها به مصرف کننده پایان می یابد. قطعات کمی برای حمل و نقل استفاده می شود، اما بیشتر آنها در حلقه بازیافت قرار می گیرند. انواع سبد میوه 10 کیلویی با قیمت های مناسب در بازار توزیع می شود و مشتریان می توانند با بررسی لیست قیمت سبد میوه 10 کیلویی این محصول را خریداری کنند. از سبدهای پلاستیکی میوه تولید شده برای حمل میوه هایی مانند پرتقال استفاده می شود.

سبد میوه محکم پلاستیکی مختلف میوه با ظرفیت 10 کیلوگرم گزینه ای عالی برای حمل و نقل و حمل میوه در شرایط مختلف می باشد. قیمت سبد میوه 10 کیلویی با توجه به جنس، روش خرید و نوسانات بازار متفاوت است. بنابراین نمی توان قیمت های یکسانی را برای سبد میوه در نظر گرفت و اعلام کرد. از سبدهای میوه برای حمل و نقل و انتقال انواع میوه ها استفاده می شود و این سبدها از پلاستیک ساخته شده اند.

پلاستیک به عنوان یک ماده چکش خوار و در عین حال بادوام توانسته است این محصولات را به خوبی طراحی و تولید کند. واحدهای تولیدی اغلب آنها را به صورت پنجره ای طراحی می کنند و داشتن این سبدهای پنجره دار از هر نظر مزایای زیادی دارد. وجود این پنجره ها در سبد میوه باعث تبادل هوا می شود که از فساد و آسیب گسترده به میوه جلوگیری می کند.

بررسی دوام سبد میوه پلاستیکی

بررسی دوام سبد میوه پلاستیکی بهترین بسته بندی میوه سبد پلاستیکی در کشور به خوبی انجام شده است زیرا انواع مختلفی از سبد پلاستیکی وجود دارد. هر کدام از این سبدها مشتری خاص خود را دارند، سبدهای بسته بندی میوه به گونه ای ساخته شده اند که می توان از آنها برای نگهداری میوه های مختلف استفاده کرد، این سبدها به گونه ای قالب می شوند که وزن سبد روی میوه نیفتد. ، این عامل باعث می شود کشاورزان با اطمینان کامل میوه های خود را ذخیره کرده و میوه های خود را برای ماه ها نگهداری کنند.

سبدهای پلاستیکی درب دار و بدون درب در بازار وجود دارد که استفاده از این سبدها باعث حفظ کیفیت میوه های تازه می شود و فشار و ضربه ای به میوه وارد نمی شود، سبدهای پلاستیکی در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و به راحتی شسته نمی شوند. تحت تاثیر این عوامل. این سبدها در دمای بالا تا حدودی شکل اولیه خود را حفظ می کنند و هرگز یخ نمی زنند. بسته بندی میوه در سبدهای پلاستیکی امروزه بهترین راه برای نگهداری میوه در مقیاس بزرگ است که می توان چندین ماه از آن استفاده کرد.

عموماً در زمان برداشت، باید محصولات برداشت شده را در جعبه ها یا سبدهای مناسب قرار داد تا از تجمع میوه ها به مقدار زیاد مانند له شدن و آسیب رساندن به میوه جلوگیری شود و در گذشته های نه چندان دور این کار را انجام ندهید. چوب را فراموش کنید یکی دیگر از معایب جعبه های چوبی، چوب هایی است که به مرور زمان سفت می شوند و آسیب می رسانند.

علاوه بر جنس، از جعبه هایی با سختی های خاص خود مانند وزن جعبه ها استفاده شد و خوشبختانه میوه های پلاستیکی تولید شد، سبدهایی در اندازه های مختلف و کاربردهای مختلف و میوه های مختلف کار را برای استفاده کنندگان از این محصولات بسیار راحت تر از قبل کرده است به طوری که از جعبه های قدیمی به ندرت و بسیار کم استفاده می شود.برداشت باغداران انار خود را نیز درسبدهای مناسب این میوه استفاده می کنند.

سبد وزن این میوه را تحمل می کند و در هنگام جمع آوری و حمل میوه انار آسیبی نمی بیند. کارخانجات تولید سبد میوه بادوام قیمت مناسبی دارند شرکت های زیادی در کشور وجود دارند که مدل های مختلف سبد بادوام را تولید می کنند که این شرکت ها عمدتا به صورت عمده فروشی و در نتیجه تجارت در داخل کشور انجام می دهند.

مشتریان می توانند برای مصرف خود سبد میوه عمده بادوام در اشکال مختلف تهیه کنند که یکی از این روش ها سفارش مستقیم است که در این صورت سبد میوه با هزینه کم به دست مشتری می رسد.

بهترین سبد میوه برای جا به جایی میوه

بهترین سبد میوه برای جا به جایی میوه یک سبد میوه 10 کیلوگرمی برای موارد زیر استفاده می شود: حمل و نقل میوه از زمین کشاورزی به بازار استفاده در مزارع میوه و تره بار فروش عمده میوه و سبزی صادرات میوه به خارج از کشور فروشگاه هایی که انواع میوه ها را عرضه می کنند با توجه به موارد فوق، این سبدها گنجایش میوه 10 کیلوگرمی دارند و این میزان وزن را به راحتی تحمل خواهند کرد. استفاده از سبدهای پلاستیکی در هر یک از موارد فوق مزیت چیدن میوه و سبزیجات را روی هم دارد.

این موضوع از هر نظر بسیار حائز اهمیت است و باعث می شود متقاضیان از نقاط مختلف میوه را به راحت ترین شکل دریافت کنند و میوه را به صورت منظم تری توزیع کنند. سبدهای پلاستیکی بزرگ میوه به مقدار زیاد فروخته می شوند، زیرا می توان مقدار زیادی میوه را درون آن قرار داد. سبدهای پلاستیکی دست دوم نیز عمدتاً در بازار داخلی موجود است و به دلیل قیمت پایین، مشتریان زیادی دارد.

این نمونه سبد که دارای وزن و اندازه های متفاوتی است به دلیل استفاده های متعدد با هزینه بسیار کمتری به مشتریان عرضه می شود. راه های زیادی برای خرید عمده سبد میوه پلاستیکی وجود دارد. سبد میوه مزایای زیادی دارد یکی از این مزایا این است که می توان دو سبد میوه را طوری روی هم چید که کمترین فضا را اشغال کند.

به همین دلیل در صورت استفاده از سبد پلاستیکی میوه فضای بین آنها خالی می شود و حمل آن سخت می شود. بنابراین تمامی نمایندگی های کشور سبدی از میوه های مستطیلی را ارائه می دهند.

قیمت خرید انواع سبد میوه کیلویی

قیمت خرید انواع سبد میوه کیلویی سبدهای پلاستیکی بزرگ، متوسط ​​و کوچک برای انواع میوه تولید می شود و در حال حاضر برخی از مشتریان میوه خود را به صورت چیده شده در سبدهای پلاستیکی خریداری می کنند و بیش از پیش نیاز به تولید این سبدها دارند. به طور کلی در محصولات سبد پلاستیکی با کیفیت های متفاوتی مواجه می شویم که این سبدها با توجه به منطقه مصرف دارای کیفیت متفاوتی هستند، به عنوان مثال سبدی که به صورت مستمر در میوه فروشی استفاده می شود باید کیفیت و دوام بالاتری داشته باشد. البته کیفیت به کار رفته در سبدهای بادوام برای خریدار گرانتر است و بنابراین خرید عمده با تخفیف ضروری برای خریداران عمده به صرفه تر است.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.