بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید عمده دبه خیارشور در بازار بزرگ همدان

دبه های پلاستیکی مورد مناسبی برای قرارگیری خیارشور می باشد تا کیفیت ماده در اثر گذشت مسافت های طولانی مدت حفظ شده و ویژگی های اولیه خود را ثبت نموده باشد. سایز های گوناگونی داشته تا پاسخگوی نیاز های مخاطب در زمینه های متفاوت شده باشد. خرید عمده دبه خیارشور همدان سبب می شود تا مشتری هر مقداری را که نیاز داشته باشد، با پرداخت هزینه های کمتر بدست آورد و از این طریق رویکرد ایده آلی را بدست آورده باشد.

خرید عمده دبه خیارشور در بازار بزرگ همدان

مدل های متنوع دبه پلاستیکی خیارشور

مدل های متنوع دبه پلاستیکی خیارشور دبه خیارشور کیلویی پلاستیکی تهیه شده از بهترین مواد پلی اتیلنی می باشد تا بتواند وزن سنگین مواد داخلی خود را تحمل نموده و دچار شکست نشود. دارای دسته می باشد تا در انتقال آن فشاری بر روی قسمت های حساس بدن نظیر مهره های گردن و ستون فقرات اعمال نشده باشد.

این دبه های پلاستیکی درجه یک، در برابر تابش پرتو های خورشیدی مقاوم بوده و اجازه ای برای تغییر کیفیت کالا را نمی دهند. هم چنین درب ها به صورت پلمب شده اتخاذ می شود تا رطوبت، آفات و سایر عوامل بیماری زا نیز توانی برای نفوذ و خسارت زایی نداشته باشند.

این دبه های پلاستیکی درجه یک، رنگ بندی های مختلفی داشته تا هر شخص با توجه به نیاز خود مناسب ترین مورد را شناسایی کرده باشد. مواد درجه یک استفاده شده، منجر می شود تا واکنشی میان سلول های غذایی و مولکول های پلی اتیلن انجام نشده باشد.

وزن سبکی داشته و به آسانی قابل جابجایی خواهد بود. کلیه امورات بهداشتی در زمان ساخت رعایت می شود تا در این خصوص مشکلی وجود نداشته باشد.

صادرات دبه خیارشور 10 کیلویی باکیفیت همدان

صادرات دبه خیارشور 10 کیلویی باکیفیت همدان دبه خیارشور صادراتی 10 کیلویی با کیفیت همدان از مرکز ایران به سمت کشور های حوزه خلیج فارس نظیر بحرین، قطر، امارات متحده عربی، عراق، یمن، کویت، سوریه و لبنان ارسال می شود. این موضوع با توجه به مصرف کننده بودن مناطق یاد شده می تواند سود آوری ویژه ای را برای جمهوری اسلامی به همراه داشته باشد.

درون بسته بندی های ایمن ارسال می شود تا زمانی که بدست مخاطب می رسد سالم بوده و ویژگی های کاربردی خود را حفظ کرده باشد. برای سفارش دهی، می توانید با یکی از شماره های قید شده در سایت ارتباط برقرار نموده تا به جزئیات بیشتری از محصول دسترسی داشته باشید.

با همکاران بنده مکالمه کرده تا پاسخ پرسش های مطرح شده در ذهن خود را بدست آورید. نرخ پایین دبه به همراه کیفیت برتری که دارد، دوست داران عظیمی را به سمت خود هدایت می نماید. این محصولات ماندگاری زیادی داشته و به آسانی دچار خسارت نخواهند شد.

محمد عسکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدعلی عسکری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120592435

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

بازرگانی پالیز پلاستیک، شما را به خرید انواع بطری، گالن، پلاستیک گلخانه، گلدان، سبد های کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.